Krawiecka 11, 45-024 Opole

77 442 52 42

605 244 009

801 011 061

Serwis

Gwarantujemy Państwu profesjonalny serwis urządzeń biurowych tj:

Więcej ...

Dzierżawa

Dzierżawa kopiarek to nowoczesna forma zaspokojenia potrzeb związanych z obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie, umożliwiająca korzystniejsze planowanie wydatków na obsługę sprzętu biurowego.

Więcej ...

Kopiarki poleasingowe kolor

NASHUATEC MPC 2050/2550

Niskie koszty produkcji profesjonalnych, kolorowych dokumentów
Wymagania dzisiejszych biur są bardzo wysokie. Użycie koloru w dokumentach staje się już standardem. Bardzo ważne przy stosowaniu koloru stają się jednak koszty. Dzięki nowym wielofunkcyjnym urządzeniom kolorowym Nashuatec MPC2050 i MPC2550 uzyskasz znakomitej jakości wydruki kolorowe przy zadziwiająco niskich kosztach.

 

PEŁNA GWARANCJA NISKA CENA!

NASUATEC MPC 2800/3300

Twórz wysokiej jakości monochromatyczne i kolorowe dokumenty
Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, dlatego kolor staje się doskonałym narzędziem pokazania kluczowych elementów w dokumentach. Kolor zwiększa zaangażowanie, przyciąga uwagę i ułatwia przekonywanie. Wręcz id

Realnie sprawdza się w tworzeniu ofert, formularzy czy faktur. Stworzone w celu zwiększenia Twoich przychodów urządzenia Nashuatec MPC2800 oraz MPC3300 oferują doskonałą jakość wydruków i różnorodność opcji wykańczania dokumentów połączone z najniższymi w swojej klasie kosztami. Maszyny MPC2800 oraz MPC3300 oferują szeroki wachlarz możliwości, które służą do wspierania Twojej kreatywności i wydajności. Dzięki nim dostarczysz swoim klientom wysokiej jakości, profesjonalnie wykończone kolor

owe dokumenty.

PEŁNA GWARANCJA NISKA CENA!

NASUATEC MPC 4000

Wymagania dzisiejszych środowisk biurowych co do urządzeń są bardzo wysokie. Wiążą się one nie tylko z jakością wydruków, ale również z wydajnością i niskimi kosztami użytkowania. Nowe urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MPC4000 i MPC5000 oferują możliwości, których właśnie potrzebujesz. Urządzenia te oczywiście nie tylko kopiują i drukują, ale również skanują oraz opcjonalnie przetwarzają Twoje faksy.

Konica Minolta Bizhub C203

W nowoczesnej komunikacji biurowej, małe firmy i biura, nawet jednoosobowe, mają generalnie takie same wymagania jak duże organizacje – istotną różnicą jest nakład. Małe biura potrzebują koloru tak samo, jak potrzebują go profesjonaliści, a małe firmy spodziewają się jakości przy wykonywaniu czarno-białych obrazów tak samo, jak ich więksi odpowiednicy. W urządzeniu Bizhub C203 Konica Minolta oferuje doskonałe, niewielkie, wielofunkcyjne rozwiązanie dla zaspokajania potrzeb małych firm i biur w zakresie wykonywania czarno-białych i kolorowych obrazów.