Krawiecka 11, 45-024 Opole

77 442 52 42

605 244 009

801 011 061

Serwis

Gwarantujemy Państwu profesjonalny serwis urządzeń biurowych tj:

Więcej ...

Dzierżawa

Dzierżawa kopiarek to nowoczesna forma zaspokojenia potrzeb związanych z obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie, umożliwiająca korzystniejsze planowanie wydatków na obsługę sprzętu biurowego.

Więcej ...

O nas

O nas

Profserwis jest firmą ,która od 1993 roku oferuje swoje usługi na krajowym rynku. Wspomagamy przedsiębiorstwa, instytucje, małe i duże firmy oraz placówki edukacyjne w doborze rozwiązań drukujących i kopiujących. Oferujemy kompleksową obsługę poczynając od doradztwa przy zakupie, przez dostawę, instalację oraz szkolenie a potem obsługę serwisową.
Nasza wykwalifikowania grupa pracowników zapewnia usługi na wysokim poziomie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem i sprzedawcą firm Nashuatec i Panasonic. Oferujemy też i serwisujemy urządzenia firm Canon, Sharp, Develop,Argo. W roku 1996 jeszcze pod nazwą OPOLCAN otworzyliśmy w centrum Opola salon sprzedaży , w którym prezentujemy sprzedawane urządzenia. Ta dogodna lokalizacja daje nam możliwość kontaktu z klientem oraz wykonywanie usług w bardzo krótkich terminach

ZBUDUJ Z NAMI NOWE OBLICZE TWOJEGO BIZNESU